پرچین چوبی

پرچین کاربردهای عملی زیادی می تواند داشته باشد: برای به دست آوردن حریم خصوصی، نگهداری ایمن از بچه ها و حیوانات خانگی، جلوگیری از باد و صدا، و جلوگیری از فرورفتن بدون نظارت در استخر. اما سبک‌های مناسب نرده‌های چوبی نیز یک بیانیه زیبایی‌شناختی قوی ایجاد می‌کنند و جذابیت خانه را بهبود می‌بخشند.

نمایی از پرچین چوب و چکش

پرچین را می توان از متریال های مختلفی از جمله چوب طبیعی، فلز، وودپلاست و … ساخت. کاشت گیاهان خاص یا گیاهان رونده در کنار آن جلوه بسیار زیبایی به محیط و فضا میبخشد. این المان امروزه در محوطه سازی و همچنین روف گاردن بسیار کاربرد دارد و  فضای متفاوتی خلق می کند.

همچنین از پرچین می‌توان دور باغچه، باغ یا بخشی از حیاط یا هوم گاردن و … را به بهترین شکل ممکن طراحی کرد. یکی از پرطرفدارترین نوع آن، طرح چوبی ترموود آن بوده که به علت اجرا در مدل‌های متنوع یا انتخاب رنگ متناسب با محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرچین ساخته شده بر روف گاردن

پرچین چوب پلاست

پرچین چوب پلاست که ظاهری همانند چوب دارد ، بسیار پرکاربرد در محوطه سازی و همچنین روف گاردن بوده که با استفاده از پروفیل چوب پلاست ساخته و اجرا می‌شود. این متریال از کیفیت بالایی برخوردار بوده و جایگزینی مناسب برای چوب طبیعی خواهد بود.

چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی مقرون به صرفه بوده و اجرای آن راحت می باشد. ولی کمی نسبت به چوب سنگین تر است.

پرچین بسیار زیبا شرکت چوب و چکش

از مزایای پرچین چوب پلاست نسبت به چوب طبیعی و همچنین سایر متریال ها می‌توان به: مقاومت بسیار بالا، طول عمر بالا، مقاوم در برابر هرنوع شرایط اب و هوایی، برخورداری از رنگ‌های متنوع، وزنی نسبتا سبک، نصب و اجرای آسان و … اشاره نمود.

پرچین ها باید در تمام طول سال در برابر عوامل محیطی مقاومت کنند. بنابراین مطمئن شوید که قطعات را با بست های مقاوم در برابر آب و هوا، مانند میخ ها و پیچ های گالوانیزه گرم یا فولاد ضد زنگ مونتاژ کنید.

ویژگی های حصار چوبی

یکی از ویژگی‌های پرچین چوبی استفاده در فضاهای متفاوت است که به شما این امکان را می‌دهد تا در محیط‌های مختلف بتوانید این المان را ایجاد کنید. در طراحی و اجرای بام سبز از این المان برای جلوگیری از دید سایر ساختمان‌ها استفاده می‌شود؛ این ایده به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل بتوانید فضایی خصوصی در پشت بام بوجود آورید.

پرچین بکار رفته در هوم گاردن

در محوطه سازی نیز با توجه به این که کدام قسمت از محیط نیاز به حصار یا پوشاندن دارد، از پرچین باغ استفاده می‌شود. حصار باغ نیز با طرح‌های متفاوتی قابل اجراست و بنا به درخواست کارفرما ساخته خواهد شد.

پرچین های مشبک چوبی در حالی که به هوا و نور اجازه عبور می دهد، منظره را مبهم می کند و یک صفحه نمایش عالی برای بالا رفتن از گیاهان ایجاد می کند.

حصار جدا کننده بر روی روف گاردن

قیمت پرچین چوبی

برای محاسبه قیمت پرچین چوبی باید موارد مختلفی از جمله جنس و نوع پرچین و نوع اجرا وهمچنین متراژ مورد نیاز برای ساخت پرچین را بررسی کرد که با توجه به این آیتم ها قیمت متغیر خواهد بود. پرچین های ساخته شده با چوب طبیعی نسبت به چوب انتخاب شده برای ساخت پرچین می توان از چوب ارزان تا چوب های گران انتخاب کرد.

بهترین و با کیفیت ترین چوب برای ساخت پرچین ترموود است که با استفاده از رنگ های با کیفیت بالا چوب مقاوم با ظاهری زیبا به ما می دهد، اما در صورتی که تصمیم به اجرای این المان با پروفیل چوب پلاست داشته باشید، قیمت چوب پلاست در اجرای پرچین موثر است که با قیمتی مناسب و معقول عرضه می‌گردد که از مقاومت خوبی برخوردار است، ضمن این که تاثیر بسزایی در تغییر محیط خواهد داشت.

ایجاد زیبایی با استفاده از پرچین چوبی

خرید پرچین چوبی

این روزها بیشتر افراد قبل از این که اقدام به فعالیتی کنند، با کمی تحقیق و بررسی سعی در یافتن بهترین محصول یا مراکز برای انجام کار مورد نظر خواهند بود. به همین علت نیز برای خرید حصار چوبی می‌توانید به راحتی شرکت‌های معتبری را بیابید که در این زمینه به طور حرفه‌ای فعالیت دارند و نیز برای این منظور از متریالی با کیفیت استفاده می‌نمایند. گروه تخصصی چوب و چکش میتواند با توجه به شرایط محیط و بوجه و نوع سلیقه شما بهترین پیشنهاد و طراحی را برای ساخت پرچین مورد نظر شما ارایه دهد.

حصار بکار رفته در تراس کاور

فروش پرچین چوبی

مراجعه به شرکت‌های معتبر و حرفه‌ای به شما این امکان را می‌دهد تا نه تنها بتوانید طرح مورد نظر را اجرایی کنید که محصولی با کیفیت و مقاوم را انتخاب نمایید. شرکت چوب و چکش با برخورداری از مشاوران حرفه‌ای و کارشناسان مجرب در این زمینه بهترین خدمات را به شما کارفرمایان عزیز در زمینه فروش پرچین چوبی قابل اجرا با هر نوع پروفیل مورد نظر شما ارائه خواهد داد.

ساخت پرچین چوبی

ساخت این المان در سالیان قبل بسیار آسان انجام می‌شد و تنها به عنوان حصارکشی مورد استفاده قرار می‌گرفت؛ به همین علت با استفاده از چوب‌هایی که در مسیر یا باغات بود برای این منظور استفاده می‌شد. اما امروزه برای ساخت این المان نیاز به تجربه و تخصص است. برای ساخت پرچین چوبی نیاز به تیم متخصص و حرفه‌ای بوده که بتوانند به بهترین شکل ممکن نه تنها متراژ مناسب برای فضای مورد نظر را محاسبه نمایند، که بتوانند ساخت پرچین با چوب را بدون عیب و نقص انجام دهند. این روزها شرکت‌های بسیاری این ادعا را دارند که می‌توانند بهترین خدمات را با کیفیت بالا ارائه دهند، اما بهتر است برای این منظور پا فراتر گذاشته و به تحقیق و بررسی در این زمینه بپردازید.

پرچین باغ

یکی از طراحی‌هایی که امروزه به طور جدی مورد توجه قرار می‌گیرد، محوطه سازی باغ، ویلا، حیاط و باغچه است. پرچین دور باغ نیز المانی اساسی و تعیین کننده جهت زیباسازی این محوطه‌ها به شمار می‌آید و می‌توان در طرح‌های و اجناس متفاوت آن را اجرا کرد. پرچین دور باغ دارای مدل‌های متنوعیست و خوشبختانه قابل اجرا با پروفیل چوب پلاست خواهد بود. این المان گزینه مناسبی برای مرزبندی و حصارکشی باغ بوده و می‌توان با استفاده از پرچین چوبی باغ محیطی متفاوت را بوجود آورد.

پرچین بکار رفته در محوطه سازی

انواع پرچین باغ

انواع پرچین باغ را می‌توان برحسب متریال مورد نظر به دسته‌های متعددی تقسیم کرد؛ همچنین می‌توان به گیاهان متنوع مانند: شمشاد، برگ بو، ترون، بامبو حتی نی شکر و … اشاره نمود. اما اگر تصمیم دارید که فضایی با سبک مدرن و شیک اجرا نمایید، می‌توانید از انواع پرچین باغ در کنار گیاهان مناسب استفاده نمایید.

پرچین چوبی قدیمی

پرچین چوبی قدیمی یکی از انواع حصار باغی به شمار می‌اید که از سال‌ها قبل توسط باغداران مورد استفاده قرار می‌گرفته است. پرچین چوبی قدیمی به راحتی و با چوب‌های غیر قابل استفاده در باغات ساخته می‌شده است؛ البته باید اشاره کرد که بیشتر برای ایجاد مرزبندی این روش مرسوم بوده و تنها موجب جداسازی ملکی از ملک دیگر بوده است. اما امروزه و با پیشرفت خدمات متنوع قابل ارائه این روزها برای حصارکشی یا حتی دیوارکشی باغ و ویلا از مصالح و متریال‌های نوین و کاربردی استفاده می‌شود.

پرچین باغچه

اگر بدنبال پرچین دور باغچه هستید باید شرکت‌هایی را بیابید که در زمینه محوطه سازی و طراحی منظر فعال هستند؛ این شرکت‌ها با ارائه خدمات متنوع که پرچین باغچه نیز جزئی از فعالیت‌های آن‌ها محسوب می‌شود گزینه‌ای مناسب برای شما هستند. پرچین دور باغچه طرح‌های متنوعی دارد و به همین علت انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد. با این حال مشاوران حرفه‌ای می‌توانند با توجه به محیط باغچه و مساحت و متراژ آن حصاری مناسب را در نظر بگیرند.

حصار دور باغ

برای مشاهده بیشتر کارهای اجرا شده توسط شرکت چوب و چکش لطفا به صفحه کاتالوگ دیجیتال این شرکت مراجه کنید.

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] استفاده می تواند بین 1 تا 4 متر بوده و از آن ها به عنوان پرچین یا دیوار استفاده نمود. همچنین معمولا از مفتول های 2 یا 3 […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.