ما به ساختمان شما زندگی میبخشیم

ابزارآلات پیشرفته

شرکت چوب و چکش به منظور ایجاد طرح های خاص و منحصر به فرد از ابزار آلات ویژه و بروز استفاده می نماید از این رو همواره طرح های اجرایی ما منحصر به فرد می باشند.

نیرو های با تجربه

با توجه به سابقه شرکت چوب و چکش در زمینه ساختمان سازی، این شرکت از نیرو های مجرب و با تجربه جهت انجام خدماتش استفاده می نماید.

قیمت رقابتی

شرکت چوب و چکش همواره سعی کرده است که علاوه بر بالا نگه داشتن کیفیت محصولات مورد استفاده قیمت ارائه داده شده به مشتری را پایین نگه دارد.

تضمین کیفیت

شرکت چوب و چکش از متریال های با کیفیت و استاندارد در پروژ هایش استفاده می نماید. از این رو تمام خدمات این شرکت از تضمین کیفیت برخوردار می باشند.

طراحی و مدل سازی حرفه ای

یکی از ویژگی های شرکت چوب و چکش طراحی های خاص بر اساس محل اجرای پروژه می باشد و همواره پیش از اجرا به صورت سه بعدی مدلسازی محل پروژه صورت می گیرد.

مشاوره حین انجام پروژه

با توجه به تجربه بالا نیروهای این شرکت در هنگام انجام پروژه در زمینه های مختلف شما را یاری داده و از مشاوره های رایگان آن ها برخوردار می شوید.

چوب و چکش از یک ایده سبز شد و شروع به رشد کرد.نیاز های جامعه، امروز به فضای سبز و محیطی برای تفریح و سر زندگی بیش از هر زمان دیگری احساس میشود. چوب و چکش با ایده زندگی بخشیدن به صنعت ساختمان سال 93شروع به کار کرد و اکنون با گذشت 9 سال با تمام ظرافت در طراحی و سخت گیری در اجرا و بهترین کیفیت ها مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته.از جمله اهداف ما تمرکز بر بهبود کیفیت هر چه بیشتر پروژه های داخلی و خارجی است که تا حد زیادی موفقیت آمیز بوده.

هم اکنون این شرکت پذیرای طراحی و اجرای پروژ هایی از جمله روف گاردن، تراس گاردن، دیوار سبز، محوطه‌ سازی، استخر، آبنما، پرگولا، آلاچیق، طراحی و اجرای فضای سبز و طراحی اجرای نماهای چوبی، بازسازی و ساخت صفر تا صد ساختمان با رویکرد سبزینگی و محیط زیست.

وحید مرتضوی مهندس عمران مدیرعامل شرکت چوب و چکش

وحید مرتضوی

مدیرعامل

مهندس عمران

الناز لشگری معمار شرکت چوب و چکش

الناز لشگری

طراح

مهندس معماری

نیما حبیبی مهندس فضای سبز چوب و چکش

نیما حبیبی

طراح فضای سبز

مهندس فضای سبز