زندگی در صنعت ساختمان

طراحی و اجرای نما در صنعت ساختمان یکی از مهم ترین بخش های این صنعت می باشد. در این زمینه ترموود می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های اجرای در صنعت ساختمان استفاده شود.

چوب ترمو شده درخت کاج PINE که جزءنرم چوبها طبقه بندی می شودیکی از بهترین گزینه ها برای نمای ساختمان می باشد.ضد آب بودن عایق بودن چوب ترمووود هم ازلحاظ حرارتی هم ازلحاظ برودتی،سبک بودن و قابلیت نصب سریع و آسان مقاومت بالای چوب ترموود در شرایط آب و هوایی گوناگون و زیبایی و حس آرام بخشی چوب نسبت به سایر مصالح ساختمانی از جمله مزایای استفاده از ترمو وود در نمای ساختمان می باشد.

ترموود اجرایی شرکت چوب و چکش

چوب درخت کاج پس ازعملیات ترمو شدن استاندارد دربرابرتمام شرایط جوی ازقبیل باران و برف کاملامقاوم بوده وتنها اشعهUVخورشیدمی تواندبرروی چوب تاثیرات نامطلوبی داشته باشد.

رنگ استاندارد و مخصوص ترمووود که ضداشعه یو وی(UNTI UV) می باشدمی توانداین تاثیرات راکاملابرطرف کرده وهمچنین این امکان رابرای مشتریان وطراح گرامی فراهم می کندکه باسلیقه ودیزاین خودازمیان انواع طیف های رنگی موجودرنگ مدنظرخودرا انتخاب نمایند.

میزان حرارتی که طی فرایند ترمو شدن به چوب خام اعمال می شود ترمووود را به دو دسته طبقه بندی می کند.

CLASS THERMO S-1: به دلیل حرارت کمتر که به چوب داده شده به ترمو وود فضای داخلی مشهور می باشد و کاربرد آن در فضای داخلی می باشد.

CLASS THERMO D-2:با حرارت 220درجه سانتیگراد رطوبت و مواد سلولوزی چوب به طور کامل خارج شده و این نوع ترموود آماده استفاده در فضاهای خارجی،نمای ساختمان و محیط های مرطوب می باشد.

به اشتراک بگذارید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های شاخص